Kedimin Irkını Bilmiyorum

Seydoss

Merhaba. Biz bir kedi sahiplendik ama cins mi değil mi bilemiyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

10 CEVAP

Yumak3302

Kaç aylık?

Yumak3302

Bana Tekir gibi geldi

Siyammm

Normal tekir kedi

CalicoMinos

Tekir, postu siyah çubuklarla ve beneklerle süslü, kül renginde veya boz olan çoğunlukla kafasının ön tarafında "M" harfine benzer deseni olan melez ırklı bir kedi türüdür. Afrika Vahşi Kedisi ve Avrupa'nın Mahalli Vahşi Kedisi karışımıdır. Sokak kedilerinin çoğunluğu bu melez ırktandır.

Seydoss

İki buçuk aylık

Seydoss

İki buçuk aylık

Seydoss

İki buçuk aylık

Seydoss

İki buçuk aylık

CalicoMinos

İki buçuk aylık olması fark etmez benim yanımda değil fotoğraftan zor anlıyorum

CalicoMinos

İki buçuk aylık olması fark etmez benim yanımda değil fotoğraftan zor anlıyorum