Kedimde Mantar Mı Var

Mertcantt

Merhaba arkadaşlar, bugun sabah uyandigimda kedimin ptisinde bir yara olduğunu farkettim. Surekli orayi kaşıyor zaten. Fotografini asagiya bırakıyorum, bilenler var mıdır? Ben mantardan şüphelendim

3 CEVAP

Dört gündür bununla uğraşan biri olarak bence evet. Veterinerinize sorun imkanınız varsa gösterin. Mantar maalesef çok çabuk yayılan bir şey

alabalik32

Mantarda olabilir Alerjide olabilir. Vetinize götürün takipte kalın

sami_a44

mantar. geçmiş olsun benim kedim 2 ayı aşkın süredir mantar ve iyileşmiyor.