Süt Anne

ozlemkoc

10 günlük kedi bulduk yalvarıyorum acil süt anne ne olurrrr

4 CEVAP

dollfacepersian

Süt anne bulana kadar bebeğin yaşaması için bakmanız gerekiyor.Ayrıca süt anne bulsanız bile yavruyu kabul etmeyebilir.Bence siz bakmalısınız
Şuan durumu nasıl?
Gördüğüm kadarıyla hayvan sahibisiniz. Hemen veterinerinizi arayıp durumu anlatıp kedi süt tozu ve biberonu isteyin bence. Sıcak su torbası hazırlayıp yumuşak ve güvenli bir yere koymanız gerekiyor

dollfacepersian

Şuradan annesiz yavru bakımı hakkında bilgi edinebilirsiniz http://www.petist.net/oksuz-yavru-kediler-icin-bakim-rehberi-1-6-haftalik-yavru-kedi-bakimi/

ozlemkoc

Veterineri aradık süt tozu ile besleniyor ama çok inatçı bi yavru anne sütü arıyor tozu bile zor zor içiyor :(

dollfacepersian

Hangi marka süt tozu kullanıyorsunuz? Ve biberon ile mi veriyorsunuz?