Kilodan Mı Yoksa Şiş Mi?

ernbuse

Arkadaşlar iyi günler 1 yaşında kızım var. Gayet sağlıklı en son parazit aşılarını sağlığım nedeniyle geciktirmiştim, bu ara kilo alıyor çok yiyor ama bol bol oyunda oynuyor resimdeki gibi durduğunda böyle gözükmesi normal mi yoksa yandan ve düz durduğunda absürt bir durum gözükmüyor. Dediğim gibi kusma halsizlik vs şikayetlerde yok. Kedimin karnı şiş mi yoksa pozisyona göre normal mi çıkmış ya da kilo aldığı için olabilir mi? Fikri olan veya böyle bir şey yaşayanlar varsa cevap atabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim

4 CEVAP

theyusra

sadece karnı şiş ise bir sorunu var demektir ama bütün vücut olarak büyüdüyse kilo almıştır.

CalicoMinos

Bütün vücutta şişlik varsa kilo almış demektir karnı şiş sıkıntı demektir. Karnında gaz vardır yada fip hastası olabilir geçmiş olsun veteriner

sami_a44

bana sorun var gibi geldi. resim de çok net değil anlaşılmıyor

ebrardogan

Eğer kolu vs. de şiş ise, sıkıntı değil ama tek karın şişikse veterinere gidin