Midesi Hassas Varsa Bakmasın

pamukkkkkko

bu şekil kustu evden acil çıkmam lazımdı içim hiç rahat değil bir kaç saat önce wanpy marka tavuklu ödül maması verdim çiğnemeden yutmuş hepsini çıkarmış onun dışında çok az tüyler gördüm yardımcı olabilecek var mı önemli bir şey midir tekrar eve dönmeli miyim

8 CEVAP

theyusra

mama dokunmuş, üşütmüş, hazımsızlık yaşamış vs her şey olabilir. ilk seferden bir şey olmaz ama devam ederse ihmal etmeden götürmelisiniz.

simbakedi

ödül mamalarını kusmuş gibi geldi bana ama kedinizi evde bırakıp gitmeniz çok yanlış. belki tekrar kusar yani hiç mi aklınıza gelmiyor bunlar

pamukkkkkko

polis memuruyum çağırılınca gidiyorum mecburiyetten ben de bırakıp gitmek istemezdim buradaki cevaplara göre eve birilerini göndereceğim zaten çok düşüncesizsiniz

simbakedi

hayir zaten zorunluluktan ciktim demissiniz eve donmeli miyim yazdiginizda gerek yok mu diyecektik

pamukkkkkko

üslubunu hiç hoş değil dediklerimi anlamakta zorluk çekiyorsunuz belliki size ben de evden çıkmak istemezdim diyorum siz bana aklınıza gelmiyor mu çıkmamanız diyorsunuz

pamukkkkkko

cevabını almak istediğim şey ciddi olup olmadığı ishali vs yok safra da kusmadı midesindekileri çıkardı yediği mamadan kaynaklı olabilir mi aynısını yaşayan var mı diye buraya ekledim

simbakedi

pardon da ben aklınıza gelmiyor mu çıkmamanız demedim? tekrar kusabilir aklınıza gelmiyor mu tabiki ya siz gideceksiniz eve kontrole ya da başkası diyorum. çıkmanızı eleştirmedim. geri dönmemenizi eleştirdim? geri dönmeli miyim diyorsanız demek ki ihtimal vardır dönmek için. kurduğunuz cümlede hata varsa siz kendinize bakın

Palyaco

İlk seferde bisey olmas yedigi yada usutmustur ilerleyen günlerde tekrarlarsa veterinere goturun