Kedi Kakasında Kan

alarasucan

merhaba arkadaşlar. kedim ishal ve kakasında kan geliyor. tuvaletten sonra bi yere oturduğunda kan bulaşmıştı. o zaman fark ettim. yemeğini yiyor, suyunu içiyor. tüyleri çok dökülüyor ve sürekli uyuyor. veteriner bi sorun olmadığını söyledi.kanın zorlamaya bağlı geldiğini söyledi. böyle bi şey yaşayan var mı?

4 CEVAP

simbakedi

halsizlik ve kakada kan bence kedide bir sey yok dememek icin yeterli belirtiler. baska veterinere gidin derim

Duygukckk

bağırsak kurdu tarzı şeyler de olabilir ancak hekiminiz test yapmadan nasıl bu kadar emin olabiliyor şaşırdım açıkçası benim düşüncem test yaptırıp bi bakılması ve sorun neyse detaylı bir kontrol sonucu araştırılmasından yana bir süre kontrol edin ve başka bir hekime danışın derim

tugbaurek

İç parazit olabilir en son ne zaman yaptırdınız

alarasucan

1 ay önce yaptırdım iç parazitini. test yaptı