Orijen Mama

Daisytoo

CKC dişi kısırlaştırılmış 1,5 yaşında köpeğime Orijen marka mama kullanmak istiyorum. Kısır köpeklerde kullanılır mı

6 CEVAP

CalicoMinos

Kullanılır

TarhanaSelo

Orijen aşırı abartılan bir mama. Ekonomik açıdan da çok zorluyor. Daha uygun fiyata daha kaliteli mamalar var bence. Ama yine de doğru kararı veteriner verir tabi.

tyguler

veterinerinize sorun daha iyi olur. değerleri falan kullanilabilir mi diye baksin ona göre kullanın

Palyaco

Kisir canlılarda ağır geldiğini biliyorum

End_19

Bütçeniz varsa kullanılabilir

dilanbulent

Bütçeniz varsa deneyebilirsiniz ama @TarhanaSelo adlı kullanıcıya katılıyorum. Gereksiz abartıldığını düşünüyorum.