2 Kiloluk Mama 4 Aylık Kediye Kaç Gün Yeter?

Heliosw

Acana almak istiyorum 1.8 kilo. 4 aylık kedi kaç günde bitirir ayda bir alsam yeter mi

6 CEVAP

simbakedi

kddinizin gunluk ne kadar yedigine bagli. kedim geldiginden beri gunde 100 gram yiyor 5 kiloluk mama bile 2 ayda bitiyor bizim. kedinizin gunluk yedigi miktara gore bolmeniz gerekiyor

Renklipati

Hemen hemen 1 ay anca yeter oda ölçülü verirseniz

Sindycan

aşağı yukarı bir buçuk ay gider

mrcasper

benim 4 aylık sıpa normalde 50 gram yiyor şu an hasta olduğundan dolayı daha az yiyor bende acana kullanıyorum ve 1.8 kg 36 gün civarı gidiyor

TarhanaSelo

Ortalama 1 - 1.5 ay gidiyor hemen hemen.

Palyaco

Kullandınız mamaya göre değişir tahıllı mamalar 1 ay tahilsiz 1 buçuk ay acana orijen nd naturea tru intsich brit care alleva exclision 1 buçuk ay royal canin hills proplan felicia prochoice lavital 1 ay gider