Yavru Kedi Mamasi

Reflex tavuk etli mama ile başladığım yavru kedime, Felicia kuzu etli Yavru kedi maması ile devam ettim.Başta yedi sonra istemeye istemeye yemeye devam etti. Felicia tavuklu olanı da var güzel bir mama içeriği Reflex ten daha iyi bununla devam etmek istiyorum. Felicia tavuklu olana da aynı tepkiyi verir mi? Deneyimleri olanlar cevap verir mi?

4 CEVAP

dilanuzun78

Felicia ile Bonacibo aynı içeriğe sahip fakat Felicia daha pahalı. 2 kilo Felicia'ya ödediğiniz parayla 4 kilo Bonacibo alıyorsunuz. Boş yere Felicia almanızı önermem.

Bonacibo alabilirsiniz, tavuklu maması var. T e m i z mama isimli siteden bulabilirsiniz.

miyav88

@Asilzade1299 ben ikisinide almanızı kesinlikle önermem ilerleyen yaşlarda kedinize çok büyük sorunlar oluşturabilir bu mamalar felicia yerine aynı segmentte mystic daha iyidir feliciadan tercih edebilirsiniz üst segment düşünüyorsanız ND öneririm iyi günler..

Teşekkür ederim 🤝

Lils

Golosi bakabilirsiniz içeriği iyi. 1.5 kilo alıp denersiniz. Sonra 7.5 ve 20 kg seçenekleri var. 7.5 kilo alımda 20-25 lira kilosu.