Açık Kedi Maması ??

Merhaba şuan prochoice ve felicia mamalarını karıştırıp veriyorum 2tane kedim var ama istiyorum ki kaliteli bir mamayla beslensinler öğrenciyim harçlıklarımla alıyorum mamalarını sizce açık mama alsam proplan n&d gibi markaların iyi olur mu? korkuyorum bayat gönderirler diye sizin bildiğiniz güvendiğiniz bir satıcı var mı online shoplarda veterinerden alamıyorum oturduğum yerde vetlerde sadece enjoy gibi mamaların açıkları satılıyor

3 CEVAP

indovf

Ben petshoptan nd açık alıyorum hep. Online site bilmiyorum fakat dikkat etmeniz gereken bir şeyi söylemek istedim. Nd paketi bir defalık alın ve açık mama ile karşılaştırın. Sahte mama gönderilebilir. Hava almayacak şekilde paktleneceği için bayatmasından endişe etmenize gerek yok. Son kullanma tarihinin geçmesi bir risk fakat bu bir kez olduğunda zaten anlarsınız ve bir daha aynı yerden almazsınız

n&d paketli mamayı daha önceden kullandım ağır bir kokusu var şeklini de hatırlıyorum teşekkür ederrimm öneriniz için 😊

gadjo

ben yaptığım hatalardan birinin petshopdan mama almak olduğunu düşünüyorum. elbette bu benim deneyimim, güvenilir petshoplar var mıdır, illaki vardır. fakat orijinal diye satılan son aldığım mamada bariz sahtelik tespit etmiştik, mısır gevreği gibi kokuyordu. o yüzden kapalı ve internet üzerinden, güvenilir bir siteden alınan mama en doğrusu diye düşünüyorum. (ben marka-mamadan bozita kitten tahılsız 10 kglik paket aldım, orijinal. sitede diğer mamalar ve site için bir güvencem yok ama benim alışverişim güvenliydi.)