Kedimin Memesinde Ki Gariplik

Pisiuuu

Kedim erkek ve 10 aylık birkaç ay öncesinde severken çenesinin altında ki ilk iki memesinde böyle sanki kanamışta kabuk olmuş gibi bir şey vardı nemli pamukla sildim geçti fakat gene olmuş bu ciddi bir şey mi neden oluyor yaşayan tecrübesi olan varsa yazabilir mi şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

Pisiuuu

Veterinere götürdüm uzun tüylü bir kedi olduğu için o kısımlar tüy altında kalıyormuş temizleyemiyormuş bu yüzden kir kalıyormuş bizimki için öyle dedi ama siz mutlaka veterinere gösterin her kedinin sorunu bir olmayabilir

LUSY.KİTT

Veterinere götürebilirsin

gulsundusmez

Cild alerji problemi bazen yedikleri şeyler özellikle tavuklu beslenme yapabiliyor. Yayılmadıysa sorun yok crystalin spreyle gün 3-4 kez sıkabilirsiniz

nefeskedi

Ben de kedimde bugün fark ettim, geçti mi sizinki?

emre536

Ben fotoğraftan anlayamadım ne olduğu ,hiçbir sorun yokmuş gibi geldi veterinerden bilgi almaniz daha doğru olur