Cam Pelet Kum Onerir Misiniz

Melisoderin

Arkadaşlar proline betonit kum kullanıyorum ama eve çok dağılır bi kaç kişiden pelet kum duydum koku dağılması felan nasıl diğerlerine göre hepsinden iyi mi pelet kum ?

2 CEVAP

sultansbutler

natural bastet çok beğeniliyor pelet olarak. ama fiyatı dolasıyla vazgeçen çok fazla kişi var isterseniz bir göz atın instadan sayfalarına. kampanyalarla daha uyguna gelebilir.

Ben topaklanmayan pelet aldim orgakitty. Ben şanslıyım çünkü kedilerim 2 saat sürmedi hemen alıştılar. 2 günde bir eleme yapıyorum çünkü talaş cok olmuyor koku da yapmıyor. Kakalari her gün alıyorum. Wc onune bazen 2 3 tane cikarsa çıkıyor. Artık her gün ev süpürme derdim kalmadı cok memnunum. Topaklanan pelet bigcat cats lucy falan aynı bentonit gibi dağılıyor. Yani paranıza yazik bence