Hangi Kum?

KedimVar

Anket

1. linkteki çeşidi
(0 oy)
2. linkteki çeşidi
(0 oy)
3. linkteki çeşidi
(3 oy)
4. linkteki çeşidi
(3 oy)
Toplam (6 oy)

Merhabalar, birkaç gündür Pisipisi den daha iyi topaklanan ve kokuyu azaltan bir kum arıyordum. Ever clean kullanmaya karar verdim ama hangisini kullansam bilemedim.

http://urun.***.com/bentonit-kum/ever-clean-ekstra-guclu-kokulu-kedi-kumu-10-l-P191463455?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller kokuyu daha iyi engelleyebileceği için bu mu?

http://urun.***.com/bentonit-kum/ever-clean-extra-strong-unscented-kokusuz-topaklasan-kedi-kumu-10-P177263151?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller bu mu?

http://urun.***.com/bentonit-kum/ever-clean-multiple-cat-coklu-kedi-kumu-10-lt-P174536043 iki kedim olduğu için bu mu?

http://urun.***.com/bentonit-kum/ever-clean-less-trail-kedi-kumu-10-lt-P174534836?icid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller yoksa patilere daha az yapıştığı için bu mu?

Hangi çeşidini öneriyorsanız nedenini de yazar mısınız?

12 CEVAP

pongul

multiple catten cok memnun kaldım.

KedimVar

Ben de ikisinin arasına kaldım. Patiye yapışmayı azaltan mı yoksa çoklu kediler için olan mı? Patile yapışmayı engelleyen yerine çoklu kediler için olanını alıp bir de kedi paspası alsam? Aslında bizim tuvaletimiz bayağı yüksek o yüzden ayağa yapışma sorunu pek olmuyor.

KedimVar

O zaman ikisinin etkisi de azalır. Ben azalmasını istemiyorum etkilerinin. En iyisi multiple Cat alayım.

KedimVar

Hangisinden memnun kaldınız?

HAY_DOST

Less trail tabii ki

HAY_DOST

3 kedime de kullanıyorum çok memnunum

KedimVar

Neden peki? Multiple Cat de iyi gibi geldi bana.

pongul

nedeni kokuyu harika bastırması sanki tuvalet yokmuşçasına ve birden çok kediye yetmesi.

pongul

patiye yapışmayan iddiasında olanın yapıştığına dair iddialar da olunca kullanıcı yorumlarında, ben açıkçası direkt koku olayına yoğunlaşmıştım alırken. favorilerim de multiple cat ve lavantalı.

KedimVar

Tamam o zaman ben de multiple Cat alayım. Benim için de önemli olan iyi topaklanması ve kokuyu önlemesi zaten. Bütün cevap verenlere teşekkür ederim. :))

Cotontzu_Siri

Bence ikisini karıştırın :))

pinarcaya

Less trailden başka kullanmadım. Çünkü memnunum.