Kedim 3. Kattan Atladı

Merhaba yaklaşık yarım saat önce kedim 3. kattan aşağı atladı, aşağıda kafe var üstü kapalıydı tentenin üzerine düşmüş, ağzının içinde ve burnunda kan var. şu an bulunduğum bölgede adam akıllı açık veteriner yok, sabah olana kadar ne yapmam gerekir?

11 CEVAP

Duygukckk

açık klinikler bulunuyor acil götürmelisiniz iç kanama durumu var iğne yapılması gerekiyor ve damak yarıklığı olabilir araştırın bulunduğunuz bölgedeki açık kliniklere çoğu bölgede 24 saat açık klinikler oluyor hayati tehlike oluyor bu durumlarda.

simbakedi

acil veteriner bulmalısınız 48 saat açık. hafife alınacak bir durum değil geçmiş olsun. umarım kedinize bir şey olmaz ve siz de kedi sinekliği ya da file yaptırırsınız hiç sorun kalmaz.

tugbaurek

İc kanama olabilir acil veterinere gitmesi lazim numaralari varsa arayin acil durum oldugunu belirtin açacaklardır kliniģi gecmis olsun.

cevaplarınız için teşekkür ederim klinik açtırdık, iç kanama yokmuş burnunu vurmuş ve düşünce dişleri dilini ve damağını kesmiş iğne yaptırdık durumu iyi şuan

Seymadmrdgn

Ağzının icine bakmaya çalışın dişi kırılmış veya damağı yarılmış olabilir sabaha kadar gözetim altinda tutun gecmis olsun

iç kanama var ise ölümcül olabilir acil olarak bir veterinere klinigini açtırıp en azından iç kanama iğnesi yaptırmalısınız

simbakedi

cok gecmis olsun birkac yarayla atlatmis iyi ki

Duygukckk

geçmiş olsun bir daha böyle bir durum yaşanmaması için umarım önlem alırsınız

LUSY.KİTT

Çok geçmiş olsun

PumCatLitter

Çok geçmiş olsun her ikinize de.. Umarım tekrarı yaşanmaz 🙏🏼

gulsundusmez

benimde düşmüştü iç kanama sandık ama genelde damak patlaması oluyor geçmiş olsun .Durumu iyidir umarım