Kedilerde Doğum Sonrası Kanama

Seymadmrdgn

Merhaba 4 gün önce kedim doğum yapti ama hala kanamasi devam ediyo bi kac damla haliya damlamis bugün de kucagima aldigimda üstüme damladi normal mi iştahı yerinde yavrularini emziriyo yarın veterinere götürecegim suan açık hicbir yer yok

6 CEVAP

Duygukckk

benim sokaktaki kedim doğum yaptığında 1 haftaya yakın kan geliyordu ama sonradan geçti kesin bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem ama benim gördüğüm kadarıyla doğum sonrası bir süre devam ediyor

Hilalllllll

Benim soktak kedimde oldu 4 5 gün kanama sulu kan vulvardan geliyordu veterinlere sorduk ve lohusa kanamasımış yani normal en fazla 1 hafta sürermiş ama kokulu bir kan geliyorsa bir götürün sulu kan ise normal hayırlı olsun bebişler 🥰

Seymadmrdgn

Çok teşekkür ederim 🙏

Hilalllllll

Bişey deyil 😊

nugur

Endişelenmeyin bizde aynı durumu yaşadık veterinerimiz 20 güne kadar olabilir dedi😊

Seymadmrdgn

Çok teşekkür ederim 🙏içim rahatladı