Rexlex Mama

Nursenaaaa

Arkadaşlar Çok az açıkttan almıştım kapış kapış yiyor 2 kedim de 2 kg paketini sizce alıyımmı nasıl bir mama

7 CEVAP

Benim1kedimvar

Almayin

Cotontzu_Siri

Almayın

Nursenaaaa

Atık Kullanamayacağım Yorumlarınız için Teşekkürler

LASTBLOOD89

reflex mamayı veterinerlerin çoğu öneriyor bana da önermişti ama içeriğine baktığımda kötü olduğunu düşündüm çünkü içerisinde et yok et unu var diyor bence de almayın derim

HAY_DOST

Veterinerlerin çoğu öneriyor mu? Jkxnxjznzjz hahah=)

Nursenaaaa

Rexlex plus kullanıyorruz normal olan değil

Benim1kedimvar

Veterinerlerin çoğu gerçekten öneriyor Çünkü veterinerlerin çoğu mamayı zaten satıyor sattıkları şeyi Tabii ki önerirler . bu mamanın iyi olduğu anlamına gelmez