Tüy Döküntüsü

Merhabalar, kızımın tüylerini tararken taragina böyle yara kabuklu tüyü takıldı. Daha önce taramamız yüzünden olduğunu düşündük ama tarak baya yumuşak yaralaması imkansız. Neden olabilir bir fikriniz var mı?

2 CEVAP

PumCatLitter

Daha öncesinde bir şekilde yaralanmış, belki kaşırken belki bir yere çarptı ya da farklı bir kedi ile oynarken olmuş olabilir.

bu görseldeki kabuk tutmuş yara. yara iyileştiği için tararken kabuk atmış. hiç endişelenmenize gerek yok :)

her ikinize de sağlıklı günler

Çok teşekkür ederiz