Kafasında Kemik Gibi Sertlik Var

Iremmemr

Kedimin derinin altında kemik gibi bir acısız sertlik var bastırdığı halde bağırmıyor veteniere bütçemiz yok çünkü dişinin yamuk çıkmasından dolayı ameliyat olacak sizce kanser olabilirmi iştahi gayet yerinde oynuyorsa ama kemik olamaz ordaki anatomisine ters beyine çok yakın direk kulak arasında nolur bilen varsa yazsın

1 CEVAP

PumCatLitter

belki kafasını bir yere çarpmış ve ödem yapmış olabilir lütfen hemen kötüyü düşünmeyin ve çocuklarını gözlemlemeden asla veterinere götürmeyin çünkü yanlış teşhis konulabiliyor, böyle durumlar da acı, ağrı tepki yok ise 5-7 gün arasında çocuğunuzu gözlemleyin, rutin dışında hareketleri, anormallikleri var ise hemen hekime götürün ve danışın bütçeniz çok sıkıntılıysa belediye veterineriyle iletişime geçin, şehrinizdeki üniversitelerin veterinerlik bölümlerinden de destek alabilirsiniz.