Korkuyorum Bakın Lütfen

Ecepablo

Arkadaşlar ben sabah uyandığımda köpeğimi almaya gittim diğer odaya ve kaldı böyleydi anneme sordum dün salam yedi ondan dedi size sormek istedim bakın lütfen (salam normalde vermiyoruz yolculuğa çıkmıştık)

11 CEVAP

Selimeunlu

dışkısında kan var çok önemli bir şey bu direk veterinere gitmen gerek bağırsaklarında parazit sorunu oluşturmuş olabilir salam tabiki veterineriniz en doğru tedaviyi söyleyecektir size ama dışkıda idrarda kan çok tehlikeli direk götürün veterinere hatta arayın 7/24 açık olanlar kliniği açıyor böyle acil durumlarda

PumCatLitter

Damlalardan gördüğüm kadarıyla ne yazık ki kan var, köpeğiniz dişi ve kızgınlık döneminde değilse, bu durum ne yazık ki tehlike arz edici bir durum.. Ben de arada çocuklara salam ya da Kiraz veriyorum ama dışkılarında gözle görülür bir kırmızılık fark etmedim hiç.

bir an önce hekime götürürseniz, götüremezseniz fotoğrafını muhakkak atın. Götürme imkanınız var ise dışkıyı da götürün ki inceleyebilsinler.

Çok geçmiş olsun dualarım yavrunuzla..

duruma göre burayı da güncellerseniz sevinirim.

Selimeunlu

ki tahmin ettiğime göre köpeğiniz henüz yavru çok çok önemli bir durum bu

Mrmgrss

Daha fazla zaman kaybetmrden bir veterinere gidin

Duygukckk

tam olarak kan mı anlaşılmıyor annenizin de dediği gibi salam verilmediği için dışkı rengi değişmiş olabilir ancak tam olarak anlaşılmasa bile hekiminize götürüp kan tahlilleri yaptırmanız daha uygun olur vakit kaybetmeden götürün derim

Ecepablo

Köpeğimi çok seviyorum onu kaybetmekten çok korkuyorum...15 inde veterinere götüreceğim o zamana kadar tavsiyeniz varmı...

blue_hpood

mamasını önüne koyun, yemediği her öğünde önünden. alın. ailenize durumun ciddiyetini anlatın, anladığım kadarıyla biraz anlayışsızlar, biraz abartarak sunabilirsiniz, ciddi mide sorunları yaşayıp yüksek tedavi masraflarıyla karşılaşabileceğinizi söyleyin, (bunlar sadece abartmadır)
kka’nın videoları size yardımcı olacaktır. aileniz yanlış davransa bile siz doğru davranmış olursunuz, size dair olumsuz bağlantılar edinmez:)

simbakedi

onlara da soyleyin eger kopeginizle 3-4 yil degil de 10 yil kadar yasamak istiyorsaniz mama yemek zorunda

Ecepablo

Evet bugün konuştum veterinere attıcaklar fotoğrafı ve kuru mama vermeye başladık tşk ederim

Ecepablo

Birdaha olmadı annemler çok katı insanlar anlamıyorlar veterinere gidelim dedim ama aşı gününde gidicwgiz diyorlar bende daha 14 yaşındayım,malesef kuru mama yemesi gerektiğini anlatıyorum ama yemeğe alistirdilar malesef yaşama dahi yemiyor :(

Ecepablo

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim,ailemle konuşacağım yarın hayır derlerse,ve birdaha tekrarlanmazsa birşey olur mu iç dış parazit aşısı falan oldu belki ondandır diye düşünüyorum gün içerisinde çok enerjik sürekli koşar oynar tek problem kurumama/yaş mama yemez sizin tavsiyenizi uygulayacağım