Köpeğinin Kakasinde Kan Gibi Birşey Var

Ecepablo

Kan mi degilmi bilmiyorum annem salam yemişti ondan dedi çok sağlıklı ama sadece kuru mama yediremiyoruz yumurta yoğurt ekmek herşey yer ama kuru mama yemez cinsi pincher çok korkuyorum yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

NazKai

Köpeklerin ana besinleri proteindir siz et içerikli yemek vermiyorsanız bir sıkıntısı tabiki olur. Kuru mama yememesi sıkıntılı bi durum belki mamayı beğenmemiştir daha kaliteli bi mama almayı deneyin