Acil Bakın Lütfen

Kedim Şimdi dışardan geldi çok hızlı nefes alıp veriyor. Bir şey olur mu ? Normal uyuyor şuan mırlayarak ama solunumu çok hızlı

7 CEVAP

sıcak carpmıstır muhtemelen veya dısarıda panikleyecegi birşey yaşamıstır

gulsundusmez

benim kedime de köpek saldırmıştı eve geldik 15-20 dakika hızlı nefes alıp verdi sonra normalleşti. Dışarıya kedi bırakmayın başına ne geleceği belli olmaz yazık birimi kovaladı birimi tekme attı bilinmez

Ever haklısınız ama kedim dışarı çıkmaya alıştı artık.onu evde tutmaya çalışıyorum oyun oynatıyorum yorulsun çıkmasın diye ama kapıları tırmalıyo çıkmak için. :(

blue_hpood

belirli sürelerde tasmayla güvenli alanlara çıkarın. dışarısı tehlikeli, onu böylece salmak her türlü sorumluluğu almak ve sonucunu da hazır olmak demek. hazır mısınız?

miyav88

dışarıya bırakmanız kesinlikle tehlikeli bir durum kediniz her türlü hastalığı kapma riski çok yüksek ve dışarıda araba falanda çarpabilir sonuçta evde bakıyormuşsunuz ev kedisi arabadan kaçıcağını pek bilmez Allah korusun araba falan çarpar çıkarmayın dışarıya zaten kapıyı çırmalasada bir süre sonra pes edip evde durur merak etmeyin bu arada bi sorum olucaktı kedinizi kısırlaştırdınız mı?

Arkadaşlar yaklaşık 20 kedim var neredeyse hepsi içeri girip çıkıyor sürekli evde tutamam mümkün değil ailem müsade etmiyor. Eve aldığım kedinin bütün aşısı parazitleri tam .1.5 yaşında erkek ama daha kızgınlığa girmedi garip bir durum.

simbakedi

kizginliga girmesine gerek yok kisirlastirmak icin. kisirlastirin