Kedim Kakasından Kurt Çıktı

Ridvankorkmaz

Bugün tuvaletini temizlerken kedimmgeldi yanımda yapmaya başladı ve haraletli bişeyler gördüm 2 taneydi sanrıım ama daha vardır bugün veterinere götüremiyoruz çünkü babam işe gidicek en yakın salı götürebiliriz bişey olur mu kediye çiğ et vermedik yüksek ihtimalle bebekken annesinden geçti şuan 3 aylık 2 aydır bizimle

6 CEVAP

Eve getirdiginizde kendi saglıgınız ve onun saglıgı için iç dış parazit yaptırmalıydınız, en yakın zamanda götürün ve yaptırın 1 hafta sonra da iç parazit hapını tekrarlayın yumurtaları tutunup ölmemiş olabilir. tek doz yetmez

Ridvankorkmaz

Aslında bana kalırsa ben yaptırırdım ilk geldiğinde annemlere dedim ama sonra yaptırırız diye geçiştirdiler artık şart oldu mecburen yaptırcak

Götüremiyorsanız gidin en yakın veterinere karne ile . Brodline alın ve eve gelip ensesine uygulayın. Hem iç hem dış paraziti yapmış olursunuz

simbakedi

kedimin 4-5 aylık civarı kakasından aynı şekilde kurt çıkmıştı 1 taneydi ama. veterinerler kapalı olduğu için 2 gün sonra götürmüştük sorun olmamıştı ama 1 tane çıktıktan sonra bir daha olmadı öyle bir şey gidene kadar. ama siz hiç yaptırmamışsınız o da çok yanlış sorun olur mu veterinere sormalısınız.

gulsundusmez

aşı yaptırmayın hayvanlar stres oluyor şimdilik hap yutturun sonrası için ense damlaları var profender broadline çok iyi damlalar evde bile kendiniz yapabilirisiniz. Bende 4 kedi var hangi birini taşıyayım :) alıyorum ense damlalarını koyuyorum çekmeceye vakti geldikçe ohh pıt pıt damlatıyorum, kediyi kutuya o sırada seni parçalasın , koy arabaya yolda ağlasın korkudan çiş kaka yapsın hiç derdimiz yok miis kediler veterinerden nefret ediyor bi gerçek :)

Ridvankorkmaz

Salı günü kesin gidicez yaptırıcaz aşılarını