Dişi Kedim Kısırlaştırma Sonrası

Merhaba, kedim 1.5 yaşında geçen cumartesi kısırlaştırma yapıldı. Bir sürü iğne ilaç derken dün biraz daha toparlandı. Fakat hala mama yemek yemiyor sadece yoğurt ve muz tüketiyor. Dikişi iyice kurudu estetik olduğu için çok sorun yaşamadım. Dikiş etrafında kızarıklık var normal mi acaba ve hala bir şey yememesi neden ne yapmam lazım

4 CEVAP

Operasyon sonrasında kolay toparlanması için viyo recuperation diye bir ürün var. İştah açıyor onu kullanabilirsiniz. 2 gün sonra kendilerine geliyorlar 1 hafta uzun bir süre olmuş. Veterinere de danışarak bu ürünü kullanabilirsiniz.

Probiyotik kullanmaya başladık dün vet aracılığıyla zootech probiotech isimli. Galiba kusma vs olduğu için mi acaba yemeye korkuyor anlamıyorum.

gulsundusmez

uzun sürmüş normalde 24 saattir. Kusması da pek iyi değil hala.İştah açıcı proplan fortiflora tozlar var mamasına serpin yemeyen kedi görmedim. Depresyonda olabilir

Şu an kusma yok ama operasyon sonrası iğnelerden sonra kusma oldu ilkte de zaten anestezi vs derken ama dün bugün iyiyiz bir yememiz yok depresyonda olabilir bir de kendisini falan hiç yalamıyor çok üzülüyorum bir şey olucak diye. Söylediğiniz toza bakacağım