Tadı Güzel Olan Malt Macun Önerisi

dilanuzun78

Benim gerçekten çok seçici bir kedim var. Şu an Trixie malt macun kullanıyorum ama bitmek üzere. Gimcat ve Biofeline gibi markalara baktım ama paramın çöpe gitmesinden korkuyorum çünkü öğrenciyim ve tadını beğenmedi diye tüm maltı çöpe atacak durumum yok. Sizin kediniz hangi malt macunun tadını seviyor?

7 CEVAP

nisacar

Kediden kediye değişiyor. Maltı partiye sürerek, mamaya karıştırarak da bi şekilde yedirirsiniz. Önemli olan içerik. Bu arada kedi çimi de aynı işlevi görüyor. Ayda 5 lira anca masrafınız olur çime geçerseniz.

miyav88

benim kedim çok seçici ama Biofelineyi severek yiyor gimcat kullanmadım daha önce ama çoğu kişinin kedisi beğenmiyor diye almayıp biofeline denedim gayet severek yiyor.

simbakedi

ise yariyorsa bence ayni malttan devam edin az para degil 100g seye 100 tl aliyorlar saka gibi

Renklipati

Bende gimcat bitince biopetactive yeni serisi ona geçtim sevdi tadını fiyat olarak ta iyi suzionline tavsiyesi :)

Snzlc

Ben gimcat ve vet plus kullanıyorum. Kedim seviyor. Bunun dışında istediğiniz maltı alın bence paranız çöpe gitmez. Yaş mamaya karıştırırsiniz

Trixie tam bir F/P macunu bence bozmayın devam edin.

Rapisa

Trixie yi neden değiştirmek istiyorsunuz. Gimcat çok pahalı diğerlerini denemedim fakat benim kedilerim trixie yi yiyorlar fiyat olarakta büyük boyu gimcat ten çok daha uygun