Kedi Sinekliği

blue_hpood

arkadaşlar bir tanıdığım 15-20 günlüğüne şehir dışına çıkacak, taşınmaya hazırlanıyor. kedisini bakmamı rica etti, istersen sık sık eve gel istersen evine götür dedi fakat evimde kedi sinekliği yok ve malum yaz ayındayız, camlar açık. geçici olarak bir iki balkona file taktırsam diyorum, sizce çok maaliyetli olur mu? veya başka öneriniz var mı?

4 CEVAP

gulsundusmez

çok pahalı bu iş 500tlden aşağı değil. En mantıklısı evine gidin sabah akşam ama su kum temizleme yeterli.Ben öyle bakıyorum komşum kedilerine o da benimkilere

gulsundusmez

o sineklik tırt anında söküp parçalanıyor gerçek kedi koruyucu ağlar 500tl montajla beraber

miyav88

tanıdığınız eğer yakınsa onun evinde kediye bakın ama kendi evinizde bakmak istiyorsanız açıcağınız camlara sineklik takın balkonada hangisini kullanıyorsanız ona file takmanız yeterli olur sineklik konusuna gelirsek kedi sinekliği en son baktığımda 60tl idi yanlış hatırlamıyorsam kedi fileside 20 tlye bulunabiliyor ama orta fiyatlısı 50tl falandı

blue_hpood

çok pahalıymış gerçekten, bir balkona bile yaptırmam bile mümkün değil. en mantıklısı sürekli gidip kontrol etmek olacak:)