Aşırı Yaramaz Ve Pis Kendini De Temizlemeyen Bir Kedicik

BlindCat

4 aylık kedim aşırı yaramaz bir kedi evimiz müstakil olduğu zaman istediği zaman çıkıyor biz de zaten günün yarısını bahçede geçiriyoruz ama bahçede de süs balıklarıyla dolu bir havuzmumuz var bizimki balıklarla oynamayı çok seviyor sudan da korkmadığı için içine atlayınca ayaklaraı hep ıslanıyor çıkınca da kum çim derken çok pisleniyor kendisi de temizlemiyor bazen behlül iki yakıyor o kadar onun temizlemesi için nasıl teşfik edebilirim hiç bilmiyorum yardım lütfen

2 CEVAP

Kediler aslında bilirsiniz ki çok temiz hayvanlardır bu kendini temizlememe onda olan bir problem de olabilir stres vs onu bi vete danışın isterseniz çünkü patilerinde bir şey kaldığın da mutlaka temizlemeden duramazlar yani

BlindCat

Tamam bir soruyim teşekkür ederim :(