Kısırlaştırma Sonrası İltihap

Merhaba, geçen cumartesi operasyon gerçekleşti. Dikişleri tamamen kurudu ve yarası iyiydi ama iltihap kaptı. Vet bu yüzden yemek yemediğini söyledi. Şimdi ne olucak ne yapmam lazım iyileşir mi nasıl olur lütfen bilen başından geçen yazsın...

6 CEVAP

Ahmetemind

Operasyon sonrasında ek bir doz antibiyotik için veteriner çağırdı mı sizi?
Enfeksiyon kapması iyi bir şey değil ancak özen gösterilirse hiçbir sorun yaşamadan atlatır. Eğer gittiğiniz kliniğe güvenmiyorsanız başka bir kliniğe gidin

Renklipati

İltihap kapması demek enfeksiyon var demek veteriner neden antibiyotik iğne yada şurup her hangi birşey vermiyor anlamış değilim yarayı yinede temiz tutun kumunu çok temiz tutun

vet geldi bugün enfeksiyon için iğne ve antibiyotik yaptı. Ama kedimi öyle gördükçe çok üzülüyorum .

Rapisa

Geçmiş olsun. Yapılması gerekenleri arkadaşlar yazmışlar. Eğer yemiyorsa hasta kediler için veterinerlerde satıkan yaş mamalar var onları daha iştahla yiyorlar.

Renklipati

İyi olacaktır enfeksiyon azaldıkça,sizde çok temiz bakın çabuk iyileşsin özellikle kumunu temiz tutun geçmiş olsun

teşekkür ederiz, iyi olacağız inşallah dua edin