4 Aylık Scottish Fold Kedimizi 3-4 Günlüğüne Evde Bırakmamız Gerekiyor.

FatmaBudak

Merhabalar. Eşim ve ben görme engelliyiz. Dört aylık Scottish fold Kedimizi 3-4 günlüğüne evde bırakmamız gerekiyor. Kedimiz tek başına kalabilir mi? Piskoloji bozulur mu? Bize küser mi? Bizi unutur mu? Cevap verirseniz sevinirim.

2 CEVAP

meowhun

Henüz yavru o bu kadar uzun süre tek başına bırakmamalısınız ama eğer mecburiyetiniz varsa mutlaka eve her gün birisi gelip kumunu temizlemeli, oyun oynamalı, mamasını ve suyunu tazelemeli. Bence mümkünse yanınızda götürün ya da pet otele, tanıdığınız birine bırakın.

simbakedi

bir komşu uğrayıp mamasını ve suyunu temizlese en iyisi olacaktır çünkü kediniz çok küçük. bir de evde kendine zarar verebileceği eşyaları kaldırmalısınız giderken.