Kedi Kumu Önerisi !!!!!!

kuruvasan

Merhaba lindocat kedi kumu kullanıyordum pek memnun kalmadım önerebileceğiniz kum varmi orta fiyatta olsun çok pahalida olmasın. Şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

dilanuzun78

Kum biraz deneme yanılma işi ve herkese göre değişiyor. Örneğin ben Lindocatten çok memnunum ama memnun kalmayanlar var? Deneyerek bulsanız daha iyi olur

Renklipati

Aynen bende lindocat kullanıyorum memnunum soru cevap kısmında kum ile ilgili çok soru var bakın isterseniz vancat diyen çocuklukta reflex biopetactive bu ara bunuda çok duyuyorum bakın isterseniz

nisacar

20 Lt 29.90’a geçen ay aldığım eaysy clean kumdan çok memnunum.

Palyaco

Pum cat deneyin tozsuz tek kum

Lils

Pro line iyi bence. Biraz tozlu ama aşırı değil