Kediniz Ne Sıklıkta Hastalanıyor?

nisacar

Merhabalar. Kedileriniz ne sıklıkta hastalanıyor? Ne gibi rahatsızlıklar geçiriyorlar? (sokak kedisi sahiplerine soruyorum.)

4 CEVAP

Yani bazen yemek yemiyor tuvaletini yapmıyor en kötü problemimiz ise tüyleriin bağırsağında kalması oldu bunun için de malt aldık geçti çok şükür onun dışında çok kötü bir durum olmadı benim kedim zayıf biraz 5 kilo ama veterinerler normal olduğunu söylüyor çok ciddi bir şeyle karşılaşmadım çok şükür

Pufininelifi

Ben kedimi sahiplendiğimde dışarıda ciğerlerini üşütmüş. Tedavisi çok uzun sürdü. Çok zor atlattığı için ciğerlerinde hala izi kalmış. Hala 2-3 ayda 1 tekrarlanıyor. Kedimde kulak uyuzu da vardı. 1 ay kadar tedavi sonrası geçti. Bir seferde kanlı dışkı yaşamıştık. Veteriner hap vermişti ama geçmemişti. Mamasını değiştirince kesilmişti. Kedimi sahipleneli 6 ay oldu. İlk 3 ay neredeyse her hafta veterinere gidiyorduk. Şimdi sağlığına kavuştu. Son 2 aydır hastalık şikayeti yüzünden hiç gitmedik.

nisacar

Cevaplarınız için çok çok teşekkürler umarım sağlıkla huzurla yaşarlar 💕

Pufininelifi

Rica ederim. İnşallah. ❣️