Nöro Fip

Duygutum

Merhabalar kızım nöro fip hastası. Bu hastalık için gs tedavisi uygulanıyor. Araştırma yapıyoruz fakat piyasada çok fazla ilaç var. İngilizcemiz yetersiz olduğu için de kaynakları değerlendiremiyoruz. Bu tedavi için uygun ilaçları ve fiyatlarını bilen birileri bize yardım edebilir mi?

5 CEVAP

gulgez06

Çok geçmiş olsun

Lils

Öne çıksın

Rapisa

Merhaba geçmiş olsun. Kedinizdeki semptomlar neler acaba.

Uslukate

kan testi yaptırdıysanız sonuçlarını atarmısınız

Duygutum

Çok teşekkür ederim 🙏 tahlilimiz bu yöndeydi. İlk başta mantar olduk bağışıklığımızın düşük olduğunu anladık. Sonrasında halsizlik hızla kilo kaybı. Kusma. 1 ay de 1 kilo 200 gram verdi yavrum. Sonrasında hemen sarılık oldu. Sarılık tedavisi görmeye başladık fakat fip ihtimalini hep söylediler biz inanmak istemedik. Sarılık tedavisi bitti atlattık çok şükür. Haksizliği ve iştahsızlık bu sürede hep devam etti. Ertesi günü başını yerden kaldırmıyor.. Ve yürümesi bir garip kafasını sağa sola çevirerek yürüyor. Sanki görünüyor gibi ağır hareketleri var. 3 günümüz de kum yemeye başladı 🤦‍♀️. Çişini tutamıyor. Bu durumumuz. Bi ilaç bulduk fakat güvenemiyoruz. Yeni çıkmış.