Kedi Ameliyat Masrafı

Miizantrop

Arkadaşlar kedim yüksekten düştü , şuan hastanede serumla duruyor arka sağ bacağında ve kalçasında kırık var pazartesi günü ameliyat yapılacağını ve implant takılacağı söylendi şuan henüz bir fiyat verilmedi ama daha önce yaşadığımdan dolayı neyle karşılaşacağımı tahmin edebiliyorum. Gerçekten ödeyebilecek durumda değilim. Durum netleşince raporları ve bilgileriyle yardım için nereye başvurabilirim bu konu hakkında bilgisi olan varsa ne olur yardımcı olsun

2 CEVAP

Duygukckk

Benimde sokak kedilerimden birinim bacağı kırıldı birini köpekler ısırdı ve yüklü bir miktar tuttu biz çevremize söyledik biraz biraz onlardan toparladık bir kaç sayfada paylaşım yaptık oralardan biraz geldi üstünü da biz tamamladık belki sokak kedisi olduğu için yardım edenler oldu bilemiyorum ama siz de bu yolları deneyebilirsiniz çok geçmiş olsun

idunn

Facebook hesabınız varsa hayvan sahiplendirme gruplarına girip durumunuzu anlatıp yardım amaçlı para isteyebilirsiniz. Böyle durumları paylaşanlara yardım ediyor durumu olanlar.