Kedimin Dili Hep Dışarda

kytheraa

arkadaşlar kedimle bu sabah oyun oynuyoduk dili dışarda hehe yaparak oynamaya başladı köpeklerin yaptığı gibi. ben de anlayamadım acaba solunumunda sıkıntı olabilir mi ?

3 CEVAP

Nisanyldzz

Sanırım okuduğum bir yerde kedilerin dilini çıkarmasının normal olmadığı yazıyordu

Mervedoga

Merak etme yorulduğu ve susadığı için yapıyor

simbakedi

benim kedim yavruyken böyleydi çok oynatıyorduk çok yoruluyordu. suyunu getiriyodum içince kendine geliyodu. vücut ısısını ayarlamaya çalışıyordur. sadece oyun zamanı yapıyorsa önemli değil.