Kedi Yaş Maması Sulu

kubrailayda

kedime yaş mama aldım 2 haftadır yaş mama sulu çıkıyor ve yemiyor normalde yaş mama için delilirdi

4 CEVAP

aysenuroz

Mama seçiyodur büyük ihtimalle. Sulu olanı değilde sevdiği markalı alın bence.

kubrailayda

felix ve whiskas alıyorduk genelde daha çok felix alıyorduk onu çok seviyordu ama artık yememeye başladı whiskas aldık onu da yemiyor önerdiğiniz yaş mama varsa yazar mısınız teşekkürler cevap için :)

aysenuroz

Konserve olarak Felicia, animonda carny, güzel biz kullanıyoruz. Ayrıca gimcat çok beğeniliyor. Paket olarak da bozita bulabiliyosanız öneririm biraz fiyat yüksek ama. Onun dışında meo da güzel. Obivan kullanmadım ama içerik fena değil fiyata göre.

Lils

Reflex essential yaş mama tavsiye ederim