Kedim Durmuyor

Mervedoga

Merhaba arkadaşlar 4 aylık bir kedim 1 ay önce sahiplendim ve bana baya alıştı sitede oturuyoruz ve kedim hep dışarı çıkmak istiyor hergün gezdiriyorum ama yinede eve gelince kapıyı açana kadar miyavlıyor dışarı salsam 1 saatliğine geri gelirmi lütfen yardım edin

1 CEVAP

gadjo

öncelikle her gün neden gezdirmeye başladınız, daha doğrusu buna neden ihtiyaç duydunuz? kedinizin "beni bir saatliğine saldı, biraz dolanıp geleyim" gibi bir bilinci yok. kesinlikle salmayın. evin dışında bir sürü tehlike var, onlarla mücadele edemeyecek olması bir yana geri dönmeme ihtimali de var. araba çarpabilir, saldırıya uğrayabilir, hastalık kapabilir. dikkatini çekecek, onu mutlu edecek ve yoracak oyunlar oynatın. eğer çok çaresiz kalırsanız tasmasıyla gezdirirsiniz.