Kedim Akşam Olduğu Zaman Miyavlamaya Başlıyor,?

nazenininci

Kedim iki aksamdir hava kararmaya başladığı zaman miyavlamaya başlıyor. Genelde yattığı yerden kapının önünde bağırıyor. Apartmanın içinde gezdiriyorum kucağımda, balkonlara her zaman çıkıp dışarı izleyebilir onu kapatmiyoruz ama yine de bağırıyor. Oyun oynadım biraz sustu yine başladı, yemegi suyu var, tuvaleti de temiz, kızgınlıkta degil. Dün sabah 11'de onunla bir yere gidip eve 1 gibi gelmiştik disaridaydik, sonra ben onu bırakıp işimi halletmek için dışarı çıktım ve eve döndüğümde saat akşam 9 gibiydi. İlk defa evde bu kadar süre yalnız kaldı. Bu sebepten olabilir mi?

11 CEVAP

Rapisa

Belkide Müzeyyen Senar gibi akşam olunca hüzünleniyordur. Bu kedileri anlamak zor

Aynı durum bende de var ama canı isteyince yapıyor. Miyavlayınca onunla ilgileniyor dikkatini çekmek için oyun oynuyorsunuz muhtemelen. Kediniz sizin bug'ınızı bulmuş. Derdini böyle anlatıyor. Geçmiş olsun.

Efekilic

Bence onunla ilgisi yoktur belki dışarı çıkıp serbestçe dolaşmak oyun oynamak istiyor olabilir başka kediler görüyordur ama tabikide bu Benim fikrim 😊👍🏻

pablopicasso

Kaç aylık? Dişi mi? Erkek mi?

pablopicasso

Kız ve neredeyse 1 yaşında eğer kısırlaştırmadıysanız kızgınlıktan olabilir.

simbakedi

kısırlaştırın ve dışarı çıkarmayın

Efekilic

Arkadaşlar kızgınlıkta değil yazmış görmedinizmi!

pablopicasso

Kısırlaştırdım diye yazmamış ancak evde olan kediler sıklıkla kızgınlığa girebiliyor.

Rapisa

Belkide akşam olduğunu haber veriyordur sadece 🤔

nazenininci

Cevap veren herkese teşekkür ederim gülümseyerek okudum. Evet kısırlaştırmaliyim ama bu hareketinin sebebinin farklı olduğunu düşünüyorum. İyi günler herkese. 😻🌸

nazenininci

Cevap veren herkese teşekkür ederim gülümseyerek okudum. Evet kısırlaştırmaliyim ama bu hareketinin sebebinin farklı olduğunu düşünüyorum. İyi günler herkese. 😻🌸