Lütfen Cevap Verin Kedim Delirdi

kubrailayda

kedim delirmiş gibi ağzının kenarını kaşıttırıyor biz kaşımayı bıraktıktan sonra ayakkabıların yanına gitmiş orada kaşıyordu ağzını acaba bir şey mi oldu

2 CEVAP

Phoenix3

Alerjik bir şey olabilir mi? Ya da belki bir yara olmuştur iyileşmeye başlamıştır o kaşınıyordur? Dikkatlice bakın tüylerin altına falan ısrarla kaşıttığı yerse bir şey varsa veterinere danışmanızı öneririm belki yayılabilen bir şeydir sonradan sıkıntı olmasın

kubrailayda

baktık ama bir şey göremedik veterinere göstereceğiz teşekkürler :)