Acil Yeşil İdrar (Fotoğraflı)

mrcasper

Kedim iç parazit kapmış ilk önce aşı oldu sonrasında düzelme olmayınca antibiyotik ve vitamin tedavisine başladık yeşil idrar normal mi antibiyotik ve vitamin tedavisine başlamadan önce de olmuştu

4 CEVAP

Yeşil idrar demek zorlama olur bence buna ya. İdrar kumu ıslatınca böyle olmuş gibi..

Aynısı benim kedimde de oldu haşlanmış patates verdim düzeldi (kusma yoktu ateş yoktı)

Çok sarı bir idrar yapmış da kum kuruyunca yeşilimsi olmuş gibi. Susuzluktan olabilir belki.

Phoenix3

Yeşil ishale benziyor idrardan çok. Böyle olduğunda genelde bozuk bir şey yiyerek midelerini bozduğunu söyleyip verdikleri tedavi yaş mamasına karıştırılan toz ilaçtan veriyorlar ishal için. Kusma vs de varsa direk veterinere gidin derim. Geçmiş olsun.