Kedim Düşdü

PMS

Merhaba iyi günler tekir kedimi sokakdan sahiplenmişdim bebekken bulmuşdum dün uni sinavina gidip geldigimde evde bulamadigimda assa atladigini anlatim evde sineklik var duser koskusundan camlari dahi acmiorduk nasıl oldu nasil dusdu bilmiorum ama kendimi sucluyorum kalcaşinda kirii varmis burda rotgen igneler yapildi ama amaliyat yapamiorlarmiş burda yarin başka bir ile göturucem olay dün oldu kapaliymis aradigimda acamiyacaklarini soylediler bende eve veteriner cagirarak duzenli olarak agri kesicini yapiorum yemek yior su icior ama kalcasindaki kirik cok agri yapior gibi ne yapmam gerekior ilk kez kedi besliorum ne iyi gelir bilmiorum ne gerekiorsa yapıcam ne gerekior ne iyi gelir lütfen bilgilendirirmisiniz yarin hastaneye göturucem suan uyuyor agri kesici yapildi

1 CEVAP

Duygukckk

yaşadığınız şehirde 7 24 açık klinikleri araştırın her ilde oluyor ve o tarz yerlerde tedavi görmesi çok daha avantajlı olur klasik bir yerdeki klinikte pek bilmediğiniz yerlerde sakın ameliyat ettirmeyin kedinizin hareketlerine dikkat edin kırık yere daha fazla zarar vermesin dediğim gibi büyük 7 24 açık kliniklere bakın ve bugün gün içerisinde götürün o tarz klinikler yasaklarda da açık oluyor