Kedim Köpek Gibi Nefes Alıp Veriyor

idunn

Sürekli ağzını açıp köpek gibi nefes alıp veriyor ve son iki gündür bunu yaptığını fark ettim. Evdeki misafirler yüzünden strese mi girmiş yoksa başka bir şeyi mi var anlayamadım.

6 CEVAP

gozdeyilmaz

Strese girmiş olabilir bizim ki arabaya bindiğinde korktuğu için dediğiniz gibi nefes alıp veriyor

Zozankk

Strese girdiklerinde, korktuklarında, yorulduklarında veya susadıklarında öyle nefes alıp verirler genelde. Mümkünse misafirlerden uzak tutun yabancı kişiler onu strese sokuyor olabilir

Phoenix3

Havalar sıcak olduğu için bunalıyordur da olabilir birkaç odaya su kabı koyun gördükçe içsin. Evi bol bol havalandırın ve elinizi ıslatıp kafasına sırtına sürerek biraz serinletebilirsiniz

Patili_1

Havalar sıcak bu yüzden olabilir ama tabii misafirlerden de korkmuş olabilir eğer misafirlerden olduğunu düşünüyorsanız o zmn ayrı bi odada bırakın eğer sıcaktan olduğunu düşünüyorsanız o zaman kendi haline bırakın serin gölge biryer de yaparsanız orada dinlenmesini sağlayın

theyusra

sıcaktan yapıyorlar arkadaşlar vücut sıcaklıklarını dengelemek için abartmayın sakin olun

Maulex

Yatarken yapıyorsa ciğerlerine baktığın derim ama biraz kosmussa ve ev çok sıcaksa ter bezleri dillerinde olduğu için yapıyorlar balkona çıkarın öyle olunca