Geçici Mama Kabı

Nermintaskin012

Normalde cam kullanıyorduk ancak bugün ikisini de masadan yere atmak sureti ile kırdı. Hediye mama standı ve çelik kaplar gelecek yurt dışından ama onlar gelene kadar yandaki pet shoptan mama kabı almak zorundayım. Sizce 2li mi almalıyım yoksa tek tek mi (köpek için)

11 CEVAP

simbakedi

bence a101, sok gibi yerlerden buyuk kase alin 2 tane. tiksinmezseniz sonrasinda yikayip siz kullanirsiniz. hem daha uyguna gelir

simbakedi

bence a101, sok gibi yerlerden buyuk kase alin 2 tane. tiksinmezseniz sonrasinda yikayip siz kullanirsiniz. hem daha uyguna gelir

idunn

Köpek bakmadım ama bence tek tek alın mamasını yerken sağa sola döküyorsa. Ben kedimde aynısını yaşıyorum sürekli suyunun içine kuru mama atıyor.

diablerose

evdeki tabaklardan birine koyun mamasini, yeni kase almaniza bile gerek yok bence

Nermintaskin012

Cevaplar için teşekkürler 2 adet plastik aldım şoka ve a101 e baktım ama kase bulamadım maalesef

Hırdavatçılarda çok güzel porselen kaseler oluyor internetten alsam 30 TL vereceğim kaseye 3.5TL veriyorum. Çelikler de oluyor ama ben güvenemedim paslanır falan diye. Iyiler bence.

Hulusi_x

Ayrı kapları tercih edin bence duyduğuma göre köpekler dağınık yemek yiyen hayvanlarmış. Suyu mamaya mama suya karışmasın sonra

Ayrı uygun fiyatlı kaplar daha sağlıklı

End_19

Ayrı olması daha iyi kullanışlımoluyır

Gamze9901

Ben plastik olanları çene aknesinden korktuğum icin kullanmiyorum onun yerine a 101 den Yuvarlak porselen kase aldim 2 adet . Ayrı olması senin icin daha iyi , yazın sıcak olduğu icin suyunu devamli taze tutmak gerek yan taraftaki mamayi devamli bosaltmak gerekir su degisecegin zaman ve bu biraz seni zorlar

Salihaylmz

Evde kullanılmayan eskiyen cam kase ve tabağı kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum boşuna para vermeyin plastiğe