Bilgili Bir Kişinin Kan Sonucu Yorumuna İhtiyacım Var

Tbusratoptas

Merhaba kedim 3. Kattan düştü çok zorlu bir ameliyat geçirdi düştüğü kısımda genital bölgesine demir girmiş enfenksiyon yaptı solumunda sıkıntı oldu. Herşey biraz düzeldi toparlandı dedik sürekli istifra edecek gibi olup istifra edemedi hıhh hıhh gibi sesler çıkarıyor şuan kan sonuçları bu şekilde veterinerimiz çok iyi güzel anlattı ama bir başka bilinçli bir kişi varsa onun yorumunu da bekliyorum teşekkür ederim

5 CEVAP

Hilalllllll

Ayy çok geçmiş olsun üste çıksın

Maulex

Kan değerleri çok kötü değil veteriner ne dedi bilmiyorum ama sanırım bağışıklığı düşmüş surwkli suyunu tazeleyen ve bagisikliginin artması için kefir verebilirsiniz vet. Tabi buradakilerden daha iyi bilir geçmiş olsun

gadjo

çok geçmiş olsun, umarım tez vakitte sağlığına kavuşur.

Tbusratoptas

Teşekkürler kuru fib olabilir dediler. Ama bir haftadır ilaç kullanıyoruz vitamin allha sükür topladı biraz bugun kanlı istifra bulduk tekrar baktırdık değerleri düşük olanlar normalleşmiş ya ilaçlardan kaynaklı yada kanser ödem veya yediği bişeyden dolayı olabilir toparlamış dediler

Tbusratoptas

Teşekkürler kuru fib olabilir dediler. Ama bir haftadır ilaç kullanıyoruz vitamin allha sükür topladı biraz bugun kanlı istifra bulduk tekrar baktırdık değerleri düşük olanlar normalleşmiş ya ilaçlardan kaynaklı yada kanser ödem veya yediği bişeyden dolayı olabilir toparlamış dediler