Kanlı İshal Geçirmek

yalkuzak

merhaba, 2 kedim 2 aylıkken kanlı ishal oldular. kan testlerinde vet ümit yok bağışıklıkları bitik dedi ama ishal ya da dışkıda kan yaşamadık hiç. sadece 1 gün kustular sonrasında tedaviye başlandı. kısa sürede de atlattık şükür. bu hastalığı geçirmiş olmak kedileri daha dayanıklı mı yapar yoksa daha dayanıksız mı? yani şu an güçlü bir bağışıklıkları mı vardır yoksa kötü etki bırakmış mıdır? 😥 (sonrasında ikisi de kısırlaştı ve kısırlaşırken kan testlerinde değerler iyiydi)

1 CEVAP

Duygukckk

kediden kediye değişir bağışıklık sistemleri atlattıkları için ve bu çok zor bi süreç olduğu için bünyeleri yıpranmıştı bizim dükkanımızda beslediğimiz kedimiz kanlı ishali atlattı ve bir süre kızgınlık sürecinde ertelenme olmuştu 2 3 ay kadar sonra girmişti kızgınlığa ama kedinizin bünyesi çok sağlıklı da olmuş olabilir bu özel bir şey