Kedi Nasıl Bahçeye Alıştırılır ?

Biz bir kedi alacağız ama bahçeli bir sitede oturuyoruz. Normalde planımız bahçede yaşamasıydı ama öğrendik ki evde yaşaması gerekiyormuş alışması ve kaybolması için. Bu süre ne kadar uzun ve evde kediden korkan ve aşırı huylanan bireyler var. Ne yapabiliriz ? ACIL YARDIM EDINIZ

1 CEVAP

BlindCat

Aile fetleriniz de onay vermeli yanı can bu ve bence dışarıda kedi beslemeyin mikrobu var köpeği var arabası var çok dert yanı kedi için dert eve alabileceksenız alın yoksa almayın derim