Kedimi Nasıl Engelleyebilirim?

Gizzzem

Arkadaşlar 4 aylık kedim var. Cama çıkıp dış mermere oturuyor. Bugün hafifte eğilmiş çok korkuyorum düşecek diye, yükseklik algısı var ama etraftan duyuyorum 5. Kattan atlayıp kemiklerini kıran falan. Kedimle de konuşuyorum ama işte yaramaz :(

6 CEVAP

Zeytinlicorek

Onun açamayacağı bir sineklik yaptırmalısınız.

BlindCat

Benim kedim de aynı sızınkı gibi yapıyo benimki de 4 aylık ben yanında olduğum zaman sorun olmuyor kızdığımda iç taraftaki mermere oturuyor evde yanlızken de sadece benim odanın kapısı açık olur orada da demir teller var ama biz önlem olsun diye bütün camlara taktırcaz yapabilirseniz siz de yaptırın

BlindCat

Benim kedim de aynı sızınkı gibi yapıyo benimki de 4 aylık ben yanında olduğum zaman sorun olmuyor kızdığımda iç taraftaki mermere oturuyor evde yanlızken de sadece benim odanın kapısı açık olur orada da demir teller var ama biz önlem olsun diye bütün camlara taktırcaz yapabilirseniz siz de yaptırın

Benim1kedimvar

Yanında olmanız hiçbir işe yaramıyor Bende yanındaydım ve 2 saniyelik göz açıp kapayıncaya kadar düştü zaten kediler bilerek atlamazlar Evet yükseklik algıları var ama sinek kuş gördüklerinde veya küçücük bir şeyde hemen dengelerini kaybedip düşebiliyorlar Sonra onun acı çektiğini gördüğünüz zaman çok üzülüyorsunuz

Seabenmerve

Camların önüne düşmemesi için demirlik yaptırdık sizde öyle yapabilirsiniz daha rahat olur

Gizzzem

Herkese teşekkür ederim, sinekliğimiz var artık onu takıcaz, hayır bide çıkıp dış mermere yatıyor. Bazende sırf bizi kızdırmak için yapıyor gibime geliyor bakalım inşallah bir şey olmaz.. herkese çok teşekkür ederim