Kedimi Başka Birinin Kedisiyle Çiftleştirmek İstesem Aynı Gün Çiftleşiyor Mu?

Arkadaşlar kedi bakımı konusunda yeniyim. İleride kedimi başka birinin kedisiyle çiftleştirmek istesem götürdüğüm gün çiftleşiyor mu yoksa birkaç gün kalması mı gerekiyor?

4 CEVAP

simbakedi

ayni gun ciftlesmez. ama eger kedinizin daha uzun omurlu ve saglikli yasamasini istiyorsaniz kizginliga girmeden kisirlastirmaniz gerekiyor. boylece bir suru sorunun onune gecmis oluyorsunuz. lutfen kisirlastirin

iegny

ÇİFTLEŞTİRMEYİN. sokaklarda binlerce yardıma muhtaç hayvan varken evdeki kediyi coğaltmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. daha fazla kedi istiyorsanız barınaklar, sokaklar dolu oralardan alabilirsiniz. hem sokaktaki canlar için hem de kedinizin sağlığı için kediniz kızgınlığa girmeden kısırlaştırın.

Lils

Dişi kedi erkeğin evinde baya uzun kalıyor diye biliyorum. 1 hafta civarı

iki kedi de kızgınlık dönemindeyse en fazla ama en fazladan 3 gün kalsa bile yeter hatta fazla bile çünkü ben iki kediminde tam kızgınlık döneminde çiftleştirdim 2 gün yeterli oldu