Gimcat Shinycat Kitten Yaş Mamam

Denoden

Merhaba, Gimcat firması el değiştirdikten sonra kalitesinde değişme oldu mu? Burda oldukça iyi yorumlar okudum ama önermeyenlerde var,şimdiden teşekkürler.

7 CEVAP

Lils

Gimcat yaş mamayı yemeyen kediler var. 1 tane alıp demeyin bence.

duman_cat_world

Merhaba. @Lils in dediği gibi, 1 tane alıp deneyin bence. Ama içeriği güzel, tadını severse oldu demektir. Size bir öneri de vereyim; tadını severse indirimde yakalayıp stoklayabilirsiniz. Özellikle T r e n d y o l da indirimleri takip edip 24 lü stoklamak gerek. Tanesi 4 TL ye denk geliyor, baya ucuz. 🐾🐾🐾

simbakedi

mamada 8 haftalıktan sonra yazıyor. bence nedeni taneli olması. belki püre şeklinde bir yaş mama bulursanız daha iyi olabilir. daha rahat yerler. benim kedim gimcati çok seviyor ama kendisi her şeyi yediği için bir kıstas değil tabii ki :D ama ben de son zamanlarda aldıklarımda daha ağır bir tavuk kokusu sezdim. kötü anlamda değil benim bile yiyesim geldi de öncekiler böyle değildi. kedim için bir değişiklik olmadı saniyesinde bitirdi yine. bu arada a mazonda 5.24 tl mama öneririm ordan almanızı

dezgicavus

Benim kedim sevmedi, maalesef. İçeriği zaten gözle görülüyor ama kendim hasladığımda da kedim lifli etleri pek yemiyor. Deneyin, denemeden bilemezsiniz

simbakedi

bence sorun olmaz mamayı öyle verseniz. aynı şekilde tavuk haşlayıp blendleyip de verebilirsiniz. bu arada a mazonda 1 ay ücretsiz prime şeyini kabul ederseniz yarın ya da gün içinde getirdikleri oluyor haberiniz olsun. ya da ayda 1kere 8 tl ****** prime'ı kargo parası gibi ödeyip her alışverişinizde bu imkanı sağlayabilirsiniz. a mazon reklamcısı gibi konuştum ama çok memnunum hizmetten :D

Denoden

Az önce mamayı deneme şansım oldu.Toplamda 5 tane 4 haftalık bebek 1 tatlı kaşığı yedi, ilk kez yaş mama verdiğimden beğenip beğenmediklerini anlamadım.Başka mama öneriniz olur mu?

Denoden

Mamaya viyo karıştırıp verdim onu da çok az yediler.şu an sipariş versem en erken 3-4 günde elimde olur yeni bir mama :( brit care kitten kuru mamamız var,onu blendleyip vermeyi denesem bir zararı olur mu?kuru mama için erken mi?Süt tozuna devam ediyoruz zaten.Cevaplarınız için teşekkürler.