Kedim Gözünü Açamıyor İçine Bişey Kaçmış Ne Yapsam Olmadı Veterinere Götürdüm Ücret Almadan Bakmıyor

Rabiafrk

Kedimin gözüne bişey kaçmış ve ne yapsam kapalı kısık şekilde duruyor veterinere götürdüm işleri hep ücret olduğu için götürdüğüm yerin işlem yapmadan bakamıyoruz diyip gönderdiler ne yapmam lazım

2 CEVAP

NazKai

belediyenizin ücretsiz servisi olabilir bakın ama evde beslediğiniz sizin kediniz ise onu alarak zaten sorumluluk almış oluyorsunuz masraflarını ödemeniz gerekiyor

theyusra

kediniz kör bile olabilir götürmek zorundasınız