Acil Yardım Omurga Kırığı

Buketbayraktar

Bizim sokakta beslenen kedilerden birine araba çarpmış sanırım. Veterinere götürdük ama omurga kırığı var. Herkes yapamıyormuş ameliyatı. Fakülte hastanesini aradık ama 1 hafta sonra diyor. İstanbul için destek rica ediyorum var mı bildiğiniz Bi yer

7 CEVAP

Buketbayraktar

Arkadaşlar karmaşayla yazamadım. Fatihi aradım yapamayacaklarını söylediler Bi dernek aracılığıyla Bi yere yönlendirdiler umarım güzel olur sonuç

Renklipati

inşaAllah toparlar biran önce çok geçmiş olsun şifa Allah'tan

Buketbayraktar

Ameliyat güzel geçti yürüme ihtimali yüksek 🙏

Ateş Barut Petcode Hayvan Hastanesi, tuzlu olabilir. Biz 6600 'e yaptırdık 4 gün de içerde yattı bi kediyi o şekilde tedavi ettirdik para toplayarak.

Renklipati

Fatih hayvan hastanesi çok uygun diyorlar orayada bir sorsanız üstelik sokak kedisi çok uygun yaparlar

deniznergis

aynen fatih hayvan hastanesine bir sorun

deniznergis

sohayko ile irtibata geçebilirsiniz sizi yönlendirirler çalıştıkları klıniklerle .