Petsbook

Zeytinlicorek

Petsbook kullanan var mı? Varsa uygulamadan biraz bahsedebilir mi? Üye olmak istiyorum ama emin değilim, siz faydalı buldunuz mu?

5 CEVAP

Zeytinlicorek

Cevap yazılmayınca bir bakayım diyerekten üye oldum. Güzel bir uygulama, instagramın pet versiyonu gibi. Soru-cevap kısmı güzel, kategorilere ayrılmış, veteriner tarafından çekilmiş videolar var, sahiplendirme, kayıp ilanı bölümleri vs var. Daha çok fotoğraf paylaşımı üzerine. Ben beğendim bir bakın derim.

Zeytinlicorek

Kullanan varsa cevap yazabilir mi merak ediyorum da.

Luckyssss

Bende üye olcam ona ama nasıl bişi oldugunu bilmiyorum

efruzg

Ben gereksiz buldum daha doğrusu çözemedim sanırım resmî paylaşıyorsun kayıplar var dediğiniz gibi de soru cevap kısmını göremedim nerede acaba?

Zeytinlicorek

Evet çok gerekli bir uygulama değil bence de ama vakit geçirmek için güzel. Soru cevap kısmı anasayfanın en üst kısmında. Sayfayı üste çektiğinizde kalp simgesinin yanında. :)